WADOWSCY

Kontakt z salonem

Wadowscy Sp. z o.o.

ul. Myślenicka 7
32-031 Gaj k/ Krakowa 
gmina Mogilany

 
tel. (+48 12) 444 55 55 
email: sprzedaz.wadowscy@kiamotors.pl

fax: (+48 12) 444 55 55

 
Sprzedaż samochodów nowych, kredyty, leasingi
tel. (+48 12) 444 55 55
email: sprzedaz.wadowscy@kiamotors.pl
email: flota.wadowscy@kiamotors.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

1. Łukasz Wątor
Konsultant Handlowy   
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 306       
kom. 662 183 431
email: l.wator@wadowscy.pl

2. Jerzy Czajkowski     
Konsultant Handlowy   
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 305 
kom. 722 010 313
email: j.czajkowski@wadowscy.pl

2. Piotr Chwaja
Konsultant Handlowy / Sprzedaż Flotowa
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 305  
kom. +48 601 409 853
email: p.chwaja@wadowscy.pl

  

Ubezpieczenia

1. Katarzyna Wątor             
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 309 
email: ubezpieczenia.kia@wadowscy.pl

 
Serwis
tel. (+48 12) 444 55 55
email: serwis.wadowscy@kiamotors.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

1. Filip Budzowski     
Doradca Serwisowy     
tel. (+48 12) 444 55 55  wew. 302 
kom. 663 011 363 
email: f.budzowski@wadowscy.pl

2. Michał Chrzanowski   
Doradca Serwisowy     
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 303       
kom. 667 001 105
e-mail: m.chrzanowski@wadowscy.pl

 
Dział części zamiennych i akcesoriów
tel. (+48 12) 444 55 55
email: czesci.wadowscy@kiamotors.pl

1. Jacek Bazan 
Części i Akcesoria     
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 304 
email: j.bazan@wadowscy.pl

2. Krzysztof Sutkowski
Części i Akcesoria     
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 314 
email: k.sutkowski@wadowscy.pl

 

 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more